Zobacz temat
 Drukuj temat
cormoran akx 6pif 5500
GOG3L
Witam kolegów.

Panowie czy możecie powiedzieć coś na temat tego kołowrotka?

Może używa ktoś (Wy ,albo kolega ) tego modelu i podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Musze przyznać ,że cena jest dość atrakcyjna, teraz tylko pozostaje pytanie czy kołowrotek ten wytrzyma karpia + 10kg i więcej Smile

LINK DO KRĘCIOŁA ---> http://www.bass-s...kat-2.html

pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na jakies opinie!!
No Kill ! ! !

osesek
Na temat tego kołowrotka czytałem negatywne opinie. Kolega go używał, zadowolony był do momentu, kiedy korbka się nie złamała. Ja osobiście również miałem inny model Big coś-tam i również rozleciała się przekładnia i od tamtego czasu na kołowrotki tej marki mam alergięSad. Pozdrawiam.
Andrzej.

-
GOG3L
No to nie bede zakładał nowego tematu. Miał ktos stycznośc z daiwa crosscat ?? idzie ją juz wyrwać za 260zł...

http://www.bass-s...kat-1.html

pozdrawiam
No Kill ! ! !

volff_3miasto
Stane w obronie kolowrotków Cormorana a mianowicie modelu Cormoran Pro Carp-QD - 10Pi 5000 lub 6000. Były to moje pierwsze dobre kołowrotki karpiowe. Smiało dawały sobie rade z karpiami powyzej 10kg. Najwiekszy z jakim walczyły miał ponad 13kg i nic sie z nimi nie działo. Zadnych problemow. Co prawda miałem je tylko 1 sezon ale byłem b.zadowolony z proporcji cena/jakość. Potwierdzeniem moze byc karp 30kg+ z Jaroosławek z kwietnia tego roku - widziałem fotki tego karpia na których widac, ze karpiarz ktory wyziagnał tego miska miał zamocowane do kiji własnie te kołowrotki.

Nawiasem mowiac mam jeszcze jeden (trzeci) z tych Carp-QD - 10Pi 5000, ktory moge sprzedac w okazyjnej cenie, wiec jesli ArazY byłbys zainteresowany, pisz na priv.

volff_3miasto@wp.pl
volff_3miasto
Ponizej link do art. na temat tego połowu.

http://klubkarpio...icle_id=22

Na zdjeciach (miedzy innymi nr2) widac te Cormorany Qd.

volff_3miasto@wp.pl
misiu7006
popre post wyżej ,cormoran do dobra firma,w sklepie widze co klient wybiera,troszke tego sprzedałem ,jeli chodzi o reklamacje to jest ich przynajmniej u mnie bardzo mało,w tym roku duzym zainteresowaniem cieszyły sie antary,jeli chodzi o akx ,to nie usłyszałem nic złego na temat tych koowrotkow,jesli chodzi o crostcasty to mam zamowione juz na przyszły rok pare szt,i wydaje mi sie ze to bardzo dobre kręcioły ,bo zamawiaja je karpiarze ktorzy juz pare kołowrotków przerobili,tym bardziej ze chca je na przyszły sezon
Krzysztof Skiba tel 608-688-354 www.crazycarp.pl
images2.fotosik.pl/96/7b2d33f6ae8a7fbc.png
Crazy Carp / Imperial Baits Team

GOG3L
misiu a tymi anterami da się daleko rzucić ?? ładnie żyłka schodzi ??
No Kill ! ! !

osesek
http://imageshack...45cs.jpg/#
Ten kołowrotek został zniszczony podczas prawidłowego użytkowania- holuSad
ps. akurat tu BLACK MASTERWink , moja opinia jest opinią użytkownika(na szczęście byłego), a nie sprzedawcy CormoranówWink.
Edytowane przez osesek dnia 22-09-2011 08:06
Andrzej.

-
misiu7006
antara liniowy nawój zyłki a nie krzyżowy,co to daje?? ,któryś metr poslesz zestaw dalejmodel wielkosci 10000 260m 0,45,na nasze karpiowanie wystarczy,nawój żyłki 90cm (troche mało)za 210 zł przed rabatem nie jest żle ,do postu wyzej ,moja opinia to tez opinia użytkownikaGrin,kupujacy u mnie wiedza ze daleki jestem do wciskania komuś kitu,wielu klientów uzytkuje te kołowrotki ,nie zagladaja na fora karpiowe i jak im cos nie pasuje to przychodza i mówią ,tak ze wydaje mi sie cięzko o bardziej miarodajna opinięCoola oferta mojego sklepu to nie tylko cormoran

misiu7006
zdjęcie nie powiem ,dziwne,wiodocznie jakas wada materiałowa,gwrancja powinna to uwzglednic,ten model mam załozony na dorszówke ,na morzu masz troche wieksze przeciążenia,i nic podobnego sie nie wydarzyło,wsród mercedesów też sie zdażaja wpadki

Przejdź do forum:
Reklama
Crazycarp , sklep karpiowy Karp bigcarp